Seks al fresco

Kui ilmad lähevad soojaks, siis muutume me tüüpilise põhjamaa rahvana kollektiivselt pisut pööraseks. Lisaks paksudele riietele viskame me mingil moel ära ka oma vaoshoituse. Kõikjal kuhu vaatad, näed kuumi, uudishimulikke ja seksuaalselt laetud pilke, näed soove, mis ootavad täitmist. Lõpuks ometi on piisavalt soe ja see toob kaasa uue äratuse, vabaduse, avaramad võimalused naudinguteks. Ja see on paganama tore! Õhus on tundeid, armastust, kirge, kogu loodus punub pesa. Paljud lähedased suhted saavad alguse just praegu ja sellel peab laskma juhtuda. Ja mitte üleliia palju mõtlema, mis ja kuidas edasi. Kuna siis veel kui mitte nüüd anda endale võimalus kohtuda kellegiga, kellega on väga-väga tore koos olla. Kestku see toredus siis mõne päeva, ühe suve või kogu allesjäänud aeg. Kõik erilised hetked (ka lüheldased) on alati rohkem väärt kui keskpärane elu. Vähemalt minu arvates.

Mina ei suuda kevadega võidelda, üldse mitte. Ja elatud aastad ei muuda siin midagi – kohe kui lumi on läinud hakkan igasugu asju korraldama ja need on rohkem või vähem seksuaalse maiguga asjad. Ma tunnen end ulaka, mängulusti täis naisena, kes toimetab ürgsete instinktide ajendil. Minu jaoks on ohtlik, segane ja kirgi küttev aeg, armumise aeg. Neid nüüd algavaid ja läbi suve kestvaid romansse on mul elus olnud küll ja veel, kuid tõsiseid suhteid neist ei saa, pole kunagi saanud. Kergemeelsuse ja minnalaskmise meeleolu on hetkel tähtsam kui pühendumine ja pikk vaade. Nii just mulle sobibki kuid samas on vist hea, et ma kuskil soojemas kliimas ei ela.

Kõigepealt pean ma saama “pruuniks teiseks juuniks”. Tegelikult varemgi veel, kohe kui on piisavalt soe, et sukad sahtlisse jätta saab. Mulle meeldib päevitunud look ja tänu spraypäikesele on selle saavutamine õnneks väga lihtne ja tervislik. Edasised kuud nõuavad ju rohkelt seksikaid paljastavaid suviseid kleite, pehmeid, kergeid, lendlevaid siidiseid kangaid ja sageli üldse mitte pesu. Minu ammune sõbratar meenutab ikka ja jälle kuidas me noorte tüdrukutena kevade saabudes kleidi või seeliku all pükse ei kandnudki ning nüüdki jätkan võimalusel sama trendi. On ikka ütlemata mõnus tunda tuult oma keha salajasi paiku paitamas ning teadmine oma alastusest kleidi all annab sensuaalse fiilingu igasse hetkesse. Tunnistan siinkohal ülesse, et nii mõnelgi ametlikku laadi kokkusaamisel olen peitunud kostüümi või kleidi all mittemidagit ja see teatud erootiline vaib on vist tajutav teistelegi – väiksed vihjed, naljad, paralleelide tõmbamine on tavaline. Ja järgi mõeldes pole tööalased kokkulepped seetõttu kunagi halvad tulnud, pigem ikka vastupidi. Oeh, ma tõesti jumaldan praegust aastaaega.

Aromaatsed sügavad vürtsikad õlid on samuti jäänud ootama uut pimedust, praegu on minu jaoks esiplaanil lilled. Lilled on seksikad, lilled on naiselikud, lilled on romantilised. Nende ilu, lõhn, värskus – mida rohkem tuua tuppa lilli, seda kaunim, sensuaalsem ja lõhnavam elu on. Ka hooajalised värsked toidud on super seksikad ja ergutavad lisaks maitsmismeelele ka muid meeli. Talvel paneb mõte mahlakatest marjadest ja puuviljadest voodis mind õlgu kehitama, aga nüüd on aeg nautida hõrgutiste pidu enda ja kallima kehal. Maasikad, natuke külma jäätist ja kuuma šokolaadi – mõnusaim ühist rõõmu pakkuv magustoit mida võin ettekujutada.

Aga tõenäoliselt parim, mida praegune aastaaeg kaasa toob, on seks al fresco. Just nüüd saab unustada kõik, mis on planeeritud, mõistlik ja vastutustundlik. Välistingimustes seks on alati täis kirge, seiklust ja kiireloomulisust. Selline hetkeajendil tekkiv iha võiks ju oodata ka kojujõudmist, aga miks? Üksildane rand, peidetud metsatukk, kodune terass, kasvõi auto tagaiste – need kohad sobivad naudinguteks kõigile. Rahvarohkemad paigad, kus oht vahele jääda on suur – miks mitte proovida kui hing seda ihaldab ning mõte sotsiaalmeediasse sattumisest korda ei lähe. Näiteks üks minu lemmikpaiku, igaaastane uus kogemus on Eesti läänerannikul asuv välibasseiniga hotell. Korra aastas sattun sinna küll ja öine alasti suplus basseinis ning seks rannas kivide vahel on siis “must be”. Alati on läheduses olnud ka mõni piduseltskond ja küllap meie tegevus ka päris varjatuks jää, aga see annab kõigele pigem vürtsi juurde. Kokkuvõttes ju vahet pole, igaühele oma, peaasi on sellest ilmelisest soojast ajast maksimum võtta.

Ja naised, naised on kevadel nii ilusad, või õigemini, see naiste ilu on kogu ilmale näha ja veetlust on leida igaühes. Praegu on õige hetk kõik oma naiselikud kurvid esile tuua, näidata kui mugavalt Sa ennast oma kehas tunned, on parim “bodypositive” aeg kogu aastas üldse. Ükskõik, milline on Su kuju või vorm, just nüüd on aeg on kogu maailmale näidata kui uskumatult enesekindel, kaunis ja seksikas Sa oled. Ja seda pannakse tähele, kuidas veel pannakse. 

Repro: Pachu M Torres http://www.pachumtorres.com

Kolumn ilmus 2019 aasta maikuu Buduaaris.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s