Oraalseks mehele võiks olla ka nauding naisele

Jesper Parve kirjutas paljutsiteeritud arvamusloo, et mehele piisab üsna vähesest, et olla õnnelik: “Mulle piisab kolmest. Tee mulle suuseksi, siis üks hea võileib ja peale seda ole lihtsalt natuke aega tasa. Kõik. Korras. Mees on õnnelik.”

Võileiva kohta ei oska ma öelda, aga kahe teise osas on Jesperil muidugi õigus, enamik mehi naudib või naudib väga kui neid oraalselt rahuldatakse. Meestega rääkides tunnistavad nad, et end ise rahuldades on TOP 5 olev ettekujutus nende peas neile oraalselt naudingut pakkuvast naisest või naistest. Eks igal mehel on oma lemmikvõtted, mis neid oraalseksi osas rohkem kõnetavad, aga vestlustest selgub, et need naised, kes sellel alal profid on, saavad meeste tunnustava meenutuse osaliseks ka aastaid hiljem.

Ainult siin on üks väike aga – on palju naisi, kes ise ei naudi mehele oraalseksi tegemist. Ma ei mõtle neid naisi, kelles oraalseks vastumeelsust tekitab, kes näevad selles midagi alandavat või kes arvavad, et hellitades oma suuga mehe peenist, teevad nad mehele suure teene. Ma räägin naistest, kes arvavad, et nad on kehvad, et nad ei oska. Mul endal kulus palju aastaid, et sellest ebamugavustundest, et ma pole piisavalt osav, üle saada. Küllap sain omal ajal algaja seksijana mõne kriitilise märkuse osaliseks ja sealt edasi arvasin, kuni oma praeguse partnerini, et olen keskpärane ja ma ei osanud selle keskpärasusega midagi peale ka hakata. Paraku mu varasemad kaaslased ei pidanud oluliseks mind innustada, kiita ja õpetada. Mitukümmend aastat tagasi ei olnud internet õppimise kohana sellisel moel kättesaadav kui täna. Ma ei kujutanud tollal ka ette, et oleksin mõnelt oma sõbrannalt söendanud küsida, et kuidas ta seda teeb, et näita ja selgita täpsemalt. Jah, naised räägivad seksist omavahel päris palju, aga see on pigem  selline üldine jutt, nüansidesse suurt ei laskuta. Loomulikult ma tegin kõik need aastad oraalseksi, see ei olnud mingi tabu, aga alati väikse ebakindlustundega ja kahjuks ise sellest naudingut saamata. Milline raisatud ressurss kui järele mõelda!

Küsisin oma Mehelt ja veel mõnelt sõbralt, millised nende kogemused selles küsimuses on, kuidas naised oraalseksi suhtuvad ja kas nad ise juhendavad oma seksuaalpartnereid seda neile meeldival moel tegema.
Lühikokkuvõte vastusest on see: esmakordsel voodisseminekul vabameelsemad naised teevad mehele oraalseksi, konservatiivsemad pigem mitte;
mehed on kogenud, et ise naisele esimesena oraalset naudingut pakkudes võtab see naises pingeid maha ja naine on altim ka meest oraalselt rahuldama;
meestel pigem ei ole ootust, et “mina teen sulle ja sina võiks mulle ka teha”;
mehele on enamasti tajutav, kas naine ise naudib oraalseksi tegemist või mitte, aga enamik naisi oma emotsioone kahjuks eriti välja ei näita;
mehed nendivad, et on päris keeruline oma partnerile väljendada ja ka juhendada, mida nad naiselt oraalseksis oodatavad ja mis neile meeldib, ja kõike soovitut sageli ei saa ka.

Nii et siis selleks, et naised pakuksid mehele paremat oraalset naudingut peaksid mehed oma ootusi rohkem ja konkreetsemalt väljendama. Samamoodi võiksime ka meie naised esitada endale küsimuse, et kas me ikka teame, mida meie partneri oraalseksis eelistab.

See mõtteavaldust räägib seksuaalsetest naudingutest laiemalt. Kui meile ikka midagi väga meeldib ja me tahame, et partner seda meile sobival moel pakuks või meiega koos teeks, siis oleks mõistlik oma kaaslast kiita, julgustada ja kindlasti juhendada. Uurige, mis partnerile meeldiks ning väljendage ka iseenda soove, avatud ja hinnanguvaba omavaheline suhtlemine on esimene eeldus, et soovitud praktikad seksuaalellu tuleksid. Ja kui tahta veel rohkem tehnikaid õppida, siis võib muidugi lugeda ka kirjeldusi, aga lihtsam on sisestada pornosaidil vastav otsingusõna ning vaadata, jätta meelde ning katseda. Harjutamine teeb meistriks ning kui ebakindlusest saab õnnestumine, siis on see nauding ja rõõm kõigile osapooletele.

Repro: Pam Baker http://www.artists.de/Pammm.html

 

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s