Ainult naistele

Ma olen kogu täiskasvanuea teadnud, et olen ilus, ihaldusväärne ja seksuaalselt atraktiivne. Minu vanemad tegid mulle ja vendadele võib-olla parima kingituse üldse – nad kinkisid meile nn kehavabaduse. Lühidalt tähendab see minu mõistes seda, et väga hea on olla alasti; et kõik kehaga seonduv on loomulik ja lihtne (rasedus, operatsioonid, vananemine, kehavedelikud, kõik seksuaalsusega seonduv jm); et ma näen kõigis inimestes füüsilist ilu; et vaadates ennast peeglist, toimub südames alati väike aplaus.
Ma tunnen ennast oma kehas mõnusalt ja enesekindlalt, olenemata milline on hetke füüsiline vorm ja number kaalul. Olen olnud omajagu kõhnem kui praegu, aga ümaram ka. Aga loomulikult on igati kergem toimetada saleda ja treenituna, sellele ei saa keegi vastu vaielda. Ning hoolimata “kehavabadusest”, kriitiline meel ja enesetunne ütleb seda, et täna ma tahaksin olla päris mitu kilo kergem ning paremas toonuses. Peaasjalikult kahel põhjusel – kapp on liiga kitsaid kleite täis ja ööklubides astuvad ligi pigem natuke vanemad mehed. Ma ei hakka pikemalt peatuma sellel, miks seekord juurde võtsin (üks nõme aeglaselt paranev spordivigastus oli), aga praegu on küll tunne, et rubenslikud vormid on käegakatsutavas läheduses ja nii pagana raske on teha seda sammu ujulasse, jooksma, trenni, samas samm külmikuni pole mingi vaev.
Ma kirjutan oma kaalumurest siin täiesti omakasupüüdlikult. Selline mugavustsooni avalikustamine on mulle tegelikult suurem väljakutse kui mitmed muud selle blogi postitused ja seetõttu ka hea motivaator tegutsemiseks.

Aga kuidas Sinuga on? Palun mine peegli juurde ja vaata ennast täiesti neutraalse pilguga. Mis Sulle enda välimuse juures kõige rohkem meeldib? Ja kas Sa tuletad seda endale iga kord meelde kui oma peegelpilti näed, kas Sa imetled ennast iga päev? Kui jah, siis näevad seda teisedki, sest atraktiivsus ja külgetõmme pole füüsilise vormi ega vanusega seotud, vaid pigem karisma ja enesekindlusega. Kui ei, siis ütle endale igal hommikul, et Sa oled väga ilus, ütle seda iga kord, ku enda peegelpilti näed! Kohe, kui ise seda uskuma hakkad, usub seda kogu maailm.

Aga kui hoolimata sellest, et me meeldime endale ja oleme oma kehaga leppinud, ikka ei piisa. Kui just sellest endale sobivast täiusest on puudu midagi, mida muuta saab?
Siis muuda seda, aga alusta kohe!
Vahel on vaja teha ainult natuke – uus soeng (või juuksur), kulmude püsimeik, mis iganes. Sageli on vaja oma eluviise ja harjumusi jõulisemalt muuta – läbimõeldum toiduvalik, korrapärane trenn, vahest ka toitumisnõustaja või eratreeneri tugi. Aga mõne asja parendamiseks on vaja veel radikaalsemat suhtumist. Kui Sulle näiteks ei meeldi oma allavajunud silmalaud või otsmiku kurjusekorts; kui hoolimata pingutusest Sa kõhtu enam vormi ei saa; kui Sinu tissidest on järel vaid unistus; kui …

Siis mine ja tee endast see, kes Sa tahad olla! Mida Sul kaotada on? Palun tee seda kohe täna (ka aasta pärast oled Sa aasta oma elust kaotanud) – googelda; mine konsultatsioonile (sageli tasuta); küsi sõpradelt, kellegil on ikka keegi, kellel on kogemus; uuri palju Sinu soovi täitmine maksab, siis saad mõelda, kuidas see raha leida jne. Ja ära jumala eest kuula neid, kes on kriitilised, eelarvamuslikud või arvavad lihtsalt teisti. Kui sina usud, et tänu sellele muutusele oled enesekindlam ja õnnelikum, siis see on ainus mis loeb.
Sa ei pea kellegile mitte midagi tõestama, ole vaid täpselt see, kes olla tahad, ka välimuselt. Enesekindlad naised on seksuaalsed ja naudingutele avatud!

P.S. Palusin Renel teha endast aktifotod ja tõesti plaanisin üht neist siin jagada – üle 40 aastase vormika ja ennast armastava naise fotot kogu selle ausas ilus. Fotode tegemine ise oli ülimalt lihtne, aga nende avalikkuses jagamine on tegelikult võimatu. Ma ikkagi ei taha, et minu keha internetiavarustesse rändama läheb, las see jääb vaatamiseks/tutvumiseks vaid neile, keda ise välja valin 😉.

Foto: FOTOSTUUDIO LUMIERE http://www.rene.com.ee

 

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s