Mis teeb mehe voodis heaks?

Üks minu sõbranna rääkis hiljuti loo mehest, kellega üsna lootusrikkalt alanud suhe seksini ei jõudnudki. Nimelt avanes neil esimene võimalus selleks päeval, kui sõbranna tuli konverentsilt ja pidi otse lennujaamast, kella kaheksa paiku õhtul, mehe koju ja voodisse maanduma. Paraku lennuk hilines ja ta jõudis kohale kell kolm öösel, surmväsinuna. Sõbranna ainus soov oli minna magama ja nii ta ka mehele ütles, et võiks seksi edasi lükata, hommikul on mõlemad puhanud ja pikk ühine nädalalõpp ootab ees. Kas Sa kujutad ette, mida mees vastas – “sina maga, ma teen kiiresti ära”! Minu väga enesekindel sõbratar tellis selle peale takso ja läks hotelli. Ei pea vist mainima, et rohkem nad kohtunud ei ole. Kuuldavasti pole see üleliia tavatu lugu, naised räägivad, et selliseid, vaid enese naudingust hoolivaid “sprintereid” on ilm täis. Isegi kui sellised mehed seksides vahel ka oma kaaslasele pühenduvad, siis nende esmane fookus on alati vaid iseendale lõbu pakkuda. Aga mitte ükski naine ei hinda sellist meest! Isegi kui naine seda välja ei näita, siis salamisi ta hoopis põlgab, ja ihaldab kedagi teist, paremat.

Ma julgen seega sõna võtta kõikide naiste nimel ja esmajoones nende nimel, kelle jaoks on seksuaalsus elu loomulik osa. Need on naised, kes päriselt armastavad seksida ning ka tahavad ja oskavad ise pakkuda naudinguid. Arusaadavalt soovivad nad enda voodisse samasuguseid mehi, neid, kes keskenduvad eelkõige partnerile ning kes peavad samuti oluliseks olla pikka aega ühises naudinguvoos.

Mind on elus meestega õnnistatud, peaaegu kõik mu pikemaajalisemad kallimad on voodis olnud head. Minu standardid partnerite osas ongi alati kõrged olnud ning kogemuste kasvades ainult tõusnud. Tänasel päeval kõnetab mind meeste puhul üks kindel joon – ma tahaksin olla koos vaid nendega, kes on oma isiklike “naudingute kuningad”.

Kas Sa tead, mida see tähendab? Ma mõtlen siin mehi, kes saavad orgasme ka ilma lõpetamata, seemnepursketa.

Minu jaoks on loomulik, et kogu seksuaalset protsessi kontrollib mees. Olenemata poosist ja intensiivsusest, mehe jaoks peab ejakulatsioon olema tema teadlik valik. Otsus. Vaid siis saab seksida nii kaua kui partnerid soovivad, mitte kuni mees vastu peab. Seemnepurse ja orgasm on täiesti erinevad mõisted ja seda kinnitavad kõik “naudingute kuningad”.

Selliseid mehi nimetatakse vahel ka “tantrameesteks” ja selle staatuse saavutamine tundub paljudele kättesaamatu. Mina ei ole pädev rääkima erinevatest seksuaalenergia kasutamist käsitlevatest õpetustest, aga olen kogenud, et ka mehed, kes neist õpetustest midagi ei tea või keda esoteerika ei kõneta, kuid naised ja seks väga meeldivad, omavad täpselt samu oskusi. See ongi minu meelest seksi kui protsessi nautiva mehe elu loomulik osa – tegutseda nn piiri peal, kus suur nauding ja orgasm on ühel pool ning ejakulatsioon ning samuti orgasm on teisel pool. Sellised mehed teavad, et kui lubada endal lõpuks seemnepurskeni jõuda (ja see võib juhtuda päris harva), on see ülimalt võimas tunne. Ning peale seda ollakse omadega mõneks ajaks täiesti läbi. See nn läbiolemine on ka ainus, mis seob “naudingute kuningat” ja iga teist meest – esimene saab orgasme nii kaua ja kuna vaid soovib ning seeläbi annab ka oma partnerile võrreldamatut rohkem kui eelkõige endale kiiret rahuldust pakkuv mees. See ei ole tegelikult noorte meeste teema, kuni +/- 30nda eluaastani võib niipalju kui vähegi saab “tuld anda”, aga sealt edasi peaks iga mees õppima end vastavalt vajadusele tagasi hoidma.

Oskuslikud mehed on võimelised saama mitmeid orgasme ühe seksuaalvahekorra ajal, nii nagu naisedki. See naudingu fluidum on minu meelest nii naistel kui meestel ühine – selline tõusude ja mõõnade nivoo, kestku vahekord viisteist või viiskümmend minutit. Iga seks ei ole küll armastuslugu, aga mõtle, kui koos on paar, kelle vahel ongi eriline emotsionaalne side, armastus – millise seksuaalse nirvaana nad saavad koos luua kui oskavad!

Minu kogemus tajub seksuaalakti armastatud partneriga üsna samamoodi kui esoteeriliste praktikate viljelejad sellest räägivad – kui mees oskab ennast ohjata, oma energiat suunata, siis seda enam saab naine sügavamalt anduda. Ja mida rohkem naine andub, seda suuremat naudingut ta vahekorrast kogeb. Ja mida sügavam on naise rahuldus, seda suurema naudingu saab sellest mees, seda võimsamana ta ennast tunneb. See on kui lõpmata ring, kus mõlemad partnerid ühel ajal annavad ning saavad. Ma tean, et selle ringi loomine on kättesaadav kõigile, ka neile, kes religioossete mõtlemistraditsioonidele vastavaid õpetusi oluliseks ei pea – tuleb vaid oma keha tunda, nautida iga hetke seksist ning seada eesmärgiks pakkuda oma partnerile maksimaalset rahuldust. Loomulik suhtumine seksi lubab seejuures kogeda erinevaid praktikaid ning ka vahekorra pikkus on hetkesoovist/võimalusest sõltuv – kähkukast kuni tundideni, mil vaid füüsiline ja vaimne väsimus sunnib vahel puhkama, et siis uuesti jätkata.

Ma ei väsi iial kordamast, et harjutamine teeb meistriks ning iga tee võimsamate naudinguteni on õige tee – olgu siis õpetajateks vaimsed praktikad, sõber Google või midagi muud, igaüks leiab oma. Oluline on sel teel olla, teisi kahjustamata, vaid õnne pakkudes.

Väike vihje veel – otse loomulikult peab igasugu “vaba armastust” (kõik need suhted, kus voodis on korraga rohkem kui kaks inimest) viljeleda sooviv mees olema “kestvussportlane”, muidu on ikkagi väga piinlik.

Repro: Riccardo Mannelli http://www.riccardomannelli.it/?lang=en