Erootiline massaaž on võimas kogemus

Lingammassaaži koolitused on Eestis populaarsed, samas on selle massaaži endaga seotud palju eelarvamusi, sealhulgas piinlikkusttekitavat suhtumist ja naeruvääristamist. Hästi lihtne on neil kriitiline olla, kel endal isiklikku kogemust pole. Aga see, et need koolitused on väljamüüdud, näitab naiste soovi õppida mehi rohkem tundma, soovi tegelda enda ja oma suhtega. Kas see pole siis suurepärane?

Ma ise olen paar aastat tagasi ühe sellise koolituse läbinud, kiirkorras ja mitte üleliia süvenedes. Tollal ma õpitut sisuliselt ei kasutanud, aga nüüd, pühendud ja küpsemana, oli aeg lingammassaaž enda jaoks päriselt avastada.
Teadlikult valisin seekord privaatset ja intiimset lähenemist pakkuva koolitaja ja nii ma veetsingi, umbes kuu tagasi, ühe pühapäeva koos paariteistkümne erinevas eas ja elustaatuses naisega erootilise puudutuse ja lingammassaaži töötoas. Ma arvan, et kokkuvõttes tundsid meie grupi naised end sel päeval lõõgastunult, väikses seltskonnas kogedki kõike isiklikumal ja turvalisel moel, ei teki mittevajalikke pingeid ning on kergem end vabaks lasta. Ma ise läksin töötuppa hästi avatult ja uudishimulikult ja sain sealt rohkem, kui oleksin osanud arvata!
Vaid argipäeva tagasiminek võib-olla probleemikoht. Naine on kursuselt koju jõudes ülimalt laetud, täis erilisi tundeid, samas mees on asine, uudishimulik, vahel ka skeptiline või irooniline. Ilmselt oleks koolitajatel mõistlik paar soovitust naisele selleks õhtuks kaasa anda, et teineteise mittemõistmine, aga võib-olla ka tüli, tulemata jääks. Oma varasemale kogemusele tuginedes ei eeldanud mina Mehelt suurt midagi, aga pisut pingeline hetk oli ikkagi, me olime lihtsalt nii erinevatel lainetel. Ja kuna minu soov oli natukenegi kogetut edasi anda, siis ainus võimalus sel õhtul oli teha talle paarkümmend minutit näo, pea ja õlgade massaaži, päevauudised taustaks. See oli nii mõnus, et tekitas Mehele (ja minule ka) paraja ootusärevuse tuleviku osas.

Selle tõelise paaritunnise erootilise massaažini me jõudsimegi alles nüüd, eelmisel nädalalõpul. Praktiliste inimestena planeerisime selleks sobiva aja pikalt ette ja kuigi ideaalis peaks naine ettevalmistama ruumi ja emotsionaalselt ka enda, oli meie lähenemine pigem argine. Koos tegime vajalikud toimingud (valisime meditatiivse muusika, süütasime küünlad ja viiruki, soojasse ruumi panime maha pehme mati ja võtsime riidest lahti) luues nii sobivamat meeleolu.
Ma suhtusingi kogu massaažiprotsessi muretult ja loominguliselt ning konspekti kasutamine tundus pigem segav. Lugesin selle eelnevalt küll läbi, aga tegin kõike oma parema äranägemise järgi. Üllataval kombel see ei olnudki keeruline, hoopis loomulik. Ma tõesti arvan, et siin pole kellegil võimalik ebaõnnestuda – kõige olulisem on kallile inimesele enda aja ja armastava puudutuse pakkumine, siis on kõik õige!

Me vajame ja ootame oma lähedaste tähelepanu, hellust ja puudutust ning erootiline massaaž on üks võimalus pakkuda oma partnerile täieliku lõdvestust ja lõõgastust, kasutades erineva tugevusega silitusi ja paitusi. Ma kasutasin rohkelt kookosõli, minu puudutused olid pigem jõulisemad ja kuna alastiolek annab võimaluse partnerit ka oma kehaga masseerida, siis kõik see kokku oli tõeliselt erutav. Mehe silmad olid kogu massaaži aja suletud ja hiljem kogetut jagades, pidas ta seda nüansi väga tähtsaks.         Sel moel oli tal tunduvalt lihtsam hetkes olla ja nautida.
Grande finaleks on lingammassaaž – mitmekümne erineva võttega kätega mehe peenise masseerimine. Kui mees hakkab jõudma orgasmini, siis võetakse aeg hetkeks maha, tehes nii kordi ja kordi. Oma keha hästi kontrollivana sai minu Mees korduvaid lõpetamata orgasme – on ülimalt võimas tunne partneri naudingus niimoodi osaline olla!

Kokkuvõttes oli see meile tõeliselt eriline seksuaalne elamus – vaikne teineteise üleskütmine, meeleline, nüansirikas, tunnetuslik ning väga, väga erutav mõlemale. Ma tundsin, et pakun läbi oma puudutuste suurt armastust, see oli Mehe austamine ja kummardamine. Mu kallim vaatas mind pärast üllatuse, imetluse ja tänutundega, minu emotsioon tema suhtes oli samasugune.

Lingammassaaž vajab omajagu privaatsust ja aega, seetõttu iganädalaseks praktikaks see meile ei saa. Järgmise korra oleme aga juba kalendrisse ära märkinud.
Lisaboonuseks on, et igapäevases seksuaalelus on paar ülicooli võtet juures, super!

Ma tõesti soovitan naistel endale mõni sobiv erootilise massaaži õpituba leida, see kogemus on maailmapilti avardav ja emotsiooni pakkuv. Igaüks leiab sealt seda, mida tal hetkel just vaja on – piiride ületamist, julgust end avada, naiste ühtsuse tajumist, uusi oskusi, ideaalis ka soovi naudingut jagada.

Aitäh Sulle Marika veelkord 😍
https://www.facebook.com/armastusepuudutused/?fref=ts

 

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s